Недела, 18.11.2018, 15:13:55
Добродојдовте во Ерџелија
Почетна Регистрација Пријави се
Добредојде, Гост · RSS
Мапа на страната
Категории
My articles [5]
Пријави се
Radio STIP
Listen Macedonia Radio Stip Radio Online
За корисниците
Денес не посетија: Вкупно регистрирани корисници: 22
Денеска: 0
Вчера: 0
Последните 7 дена: 0
Последните 30 дена: 0
бројач на посети
free counters
Статистика

Вкупно на линија: 1
Гости: 1
Корисници: 0
 Статии
Почетна » Фељтони » My articles

Николче Колев, наша надеж и во 2010
Ученик од трета година на средно училиште во Свети Николе, за проектот добивање биодизел од алги, освои втора награда на натпревар на пронаоѓачи во Соединетите Држави.

Извор: http://www.isweeep.org/index.php?option=com_content&task=view&id=88&Itemid=93
Категорија: My articles | Додадено од: Tase (23.04.2010)
Прегледи: 142 | Оцена: 0.0/0
Вкупно коментари: 0
Само регистрирани корисници може да оставаат коментари
[ Регистрација | Пријави се ]
Copyright MyCorp © 2018
Барај
главен спонзор
Reklamne jelkice za kola
рекламен простор
рекламен простор
последни измени
 • 09.04.2010 Спорт
 • 09.04.2010 Културен живот
 • 17.04.2010 Ерџелија денес
 • 23.04.2010 Статии и линкови
 • 23.04.2010 Фото албум
 • Наша анкета
  Оценете ја нашата страна

  Вкупно одговори: 20
  Make a free website with uCoz