Понеделник, 24.06.2019, 20:33:35
Добродојдовте во Ерџелија
Почетна Регистрација Пријави се
Добредојде, Гост · RSS
[ Нови пораки · Членови · Правила на форумот · Барај · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Tase  
Форум » Општи информации » Општи информации » Правила на форумот (Информирајте се за правилата на форумот)
Правила на форумот
TaseДата: Понеделник, 22.02.2010, 04:54:13 | Пораки # 1
Приватни
Група: Администратори
Пораки: 2
Статус: Не е на линија
Информирајте се за правилата на форумот пред да се регистрирате за да не дојде до грешки во работата и добивање на негативни оцени.
Прочитајте ги правилата овде, или пак кликнете на линкот Правила на форумот.
 
Форум » Општи информации » Општи информации » Правила на форумот (Информирајте се за правилата на форумот)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Make a free website with uCoz