Петок, 19.08.2022, 12:53:52
Добродојдовте во Ерџелија
Почетна Регистрација Пријави се
Добредојде, Гост · RSS
Мапа на страната
Пријави се
Radio STIP
Listen Macedonia Radio Stip Radio Online
За корисниците
Денес не посетија: Вкупно регистрирани корисници: 23
Денеска: 0
Вчера: 0
Последните 7 дена: 0
Последните 30 дена: 0
бројач на посети
free counters
Статистика

Вкупно на линија: 1
Гости: 1
Корисници: 0
 Почетна
Добредојдовте на првата званична интернет презентација на Ерџелија

   Се надеваме дека овде ќе најдете занимливи податоци за Нашето и Ваше место, како за моменталната состојба така и податоци од историското минато.
   Исто така се надеваме на соработка од сите посетители кои располагаат со било какви податоци кои би можеле да бидат корисни за надополнување на ова презентација. Добредојдени се слики, документи и се друго што е од јавен карактер а мислите дека ќе им користи и на останатите посетители.
  
   За да можете активно да учествувате во креирањето на страната, додавањето на коментари, работата на форумот и слично, треба да бидете  регистриран член. Регистрацијата е бесплатна и доброволна, а може да се направи со пополнување на одредени податоци од формуларот овде. Претходно можете да го прочитате упатството за регистрација кое може да го превземете како Word или PDF документ.

    Некој го има Никола Тесла, некој Михајло Пупин, а ние го имаме НИКОЛЧЕ КОЛЕВ кој е вистински амбасадор на Ерџелија и Македонија.
   Прочитајте во делот „Статии и линкови" и видете ги најновите слиики од прогласувањето на победниците за 2010 на натпреварот во Америка.

 
Сите измени кои се направени ке бидат евидентирани со датум во рубриката „ПОСЛЕДНИ ИЗМЕНИ" која се наоѓа во менито од десната страна.

   Поздрав од тимот за изработка, и не заборавете
                                                    

Страната ја посветувам на местото каде го поминав најубавиот дел од животот, а тоа се школските денови. Изработил Цветков Тасе.

Copyright MyCorp © 2022
Барај
главен спонзор
Reklamne jelkice za kola
рекламен простор
рекламен простор
последни измени
 • 09.04.2010 Спорт
 • 09.04.2010 Културен живот
 • 17.04.2010 Ерџелија денес
 • 23.04.2010 Статии и линкови
 • 23.04.2010 Фото албум
 • Наша анкета
  Оценете ја нашата страна

  Вкупно одговори: 20
  Make a free website with uCoz